Sunday, October 3, 2010

Londyn - stolica wariatow?

Zanim napisze cokolwiek - oto prawdziwy bohater trzeciej edycji Londobrzegu!On i jego bracia byli z nami zawsze, o każdej porze dnia i nocy, budząc zachwyt i podniecenie wśród żeńskiej części ekipy! Prawdziwy przystojniak to wszakże! ;)

Co jeden wyjazd, to więcej biomechanik!
Ori aka Stachurski podjął życiową decyzje - lepiej mieć piękny rękawek od Sida niż narzeczona w domu ;] Zajęliśmy się wiec przedramieniem. Kolejna ofiara moich prób z wolnej reki planuje Nas jeszcze mocniej zaskoczyć! Ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca ;) Jak tylko zapelnimy przedramię - obiecuje ładną foto relacje trzeciego bio rękawa tego roku ;]Majki pierwszy raz puścił parę! Jak żyję nie widziałem u niego takiego wyrazu twarzy haha!
Wrzuciliśmy pierwsze oliwkowe barwy do jego bio-łydki, pozostalo nam jeszcze rozplanowanie tyłu i dalsza walka z paletą Intenze, która ostatnimi dniami znowu powiększyła sie o kolejne kolory! Nie mam pojecia, jak ich dogonić!Bolson! Cudowny czlowiek ktorego ma sie dosc po 15 minutach! Wampir energetyczny w czystej, destylowanej formie! Jak jednak udalo mi sie przekonac, nie taki diabel straszny i juz po kilku godzinach pod igla - Bolsonowa nadpobudliwosc zostala utemperowana ;]
Bolson nosi moj pierwszy!!!! portret, a widoczny na zdjeciu mlodociany De Niro to moje trzecie podejscie do portretu...
Dobra lekcja techniki powiadam! Nogawka czarnych charaktrow rodem z Ojca chrzestnego wciaga mnie coraz bardziej! Mamy juz swietny plan polaczenia calosci i szczerze nie moge sie juz doczekac jej kontynuacji!O tym Panu wiele mówić nie muszę..
Dawno nie miałem klienta tak wnikliwie analizującego tego, co dzieje się na jego skórze co Pan P!
Jego prawa ręka została zamknięta i naprawdę chciałbym się nia z Wami podzielić, ale...
ale potrzebujmy jszcze jednej sesji, by ładnie podociagac szczegóły, dokonczyc maske z Pily, a później walnąć dobra sesje zdjęciowa i biomechaniczny rękaw bedzie zamkniety!
Jestem cholernie zadowolony z tej pracy, dziękuje za cierpliwość i czekam na kolejne sesje prawej reki - temat Predator - już zaczęty i... myślę ze będzie bomba!


Dawno nie robiłem liter, a tu taki ładny spontan! Zona Marcina możne i dluuuuugo kombinowała i zastanawiała się, ale później było już z górki - spokojnie i cierpliwie pozwoliła mi ładnie dociągnąć linie i tak oto po długiej przerwie znowu bawiłem się pismem odręcznym!Jest jeszcze jedna kompozycja w kolorze, potrzebujmy jednak 2 posiedzen by moc się nia chwalić..
Następny, listopadowy wypad jest już całkowicie, szczelnie obsadzony!
Jakkolwiek, mam juz chętnych na 2 bio kompozycje pleców i mam nadzieje, ze uda mi się chociaż zacząć kontury!


A oto cos, czym zapomniałem się pochwalić wcześniej!
Takie oto cudeńko znaleźliśmy z Teresa w Szymbarku!
Moja Busomania nadal żyje!


Nastpny post = nowe maszyny Dennisa el Hombre i relacja z londyńskiej konwencji!
Do usłyszenia wkrótce!

2 comments:

 1. Widze konkret działasz :D dawaj wiecej fot !!!

  Pozdro Maciek

  ReplyDelete
 2. co jeden wyjazd, to więcej biomechanik!
  co jeden wyjazd, to wiecej kolorów!
  niestety podczas tego wyjazdu baby blue zostal zdetronizowany, a ulubiencem stal sie sz.p. lollipop.

  teres.

  ReplyDelete